- Ты зачем в дядю Мишу кирпич кинул?
- Ой, я больше не буду!..
- Да ладно, ему больше и не надо...
Настоящий одесский анекдот- Ты зачем в дядю Мишу кирпич кинул?
- Ой, я больше не буду!.. - Да ладно, ему больше и не надо...
Just wanted to write the first thought that came to mind.I think that if you have a blog, then it is what you need.
Tell people about something, someone is advertising, to somebody else for something else. Personally, I think so. Here I have a blog about my travels, but I can not share them with people, because somebody would write that this is spam. A hoster will also kick
|
Вернуться в Разговоры обо всем
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2